Vabilo k zbiranju starih šolskih stvari

SKUPAJ OBELEŽIMO 200 LET ŠOLSTVA NA LOGAŠKEM in 130 LET PRVE ŠOLSKE STAVBE
Dragi učenci, spoštovani starši in učitelji!
K zbiranju materiala za razstavo  vabimo tudi vas, dragi učenci, starši in učitelji!
Pobrskajte po omarah, po podstrešjih in predalih, povprašajte svoje starejše sorodnike, sosede, prijatelje, ki so se šolali na območju današnje logaške občine, če so pripravljeni deliti z nami spomine na šolske dni. Zbirali bomo: stare zvezke, učbenike, spričevala, priznanja, pohvale in diplome, fotografije, različne stare ohranjene šolske dokumente, pisalni pribor, raziskovalne naloge, kronike, zapise o različnih interesnih dejavnostih, spomine nekdanjih učencev in strokovnih delavcev.Veseli bomo prav vsakega prispevka za našo razstavo in vsake vaše pomoči in ideje. Material za razstavo bomo zbirali na vseh treh logaških šolah. Zadnji rok za oddajo razstavnih predmetov je petek, 17. oktober.
Na OŠ Rovte prinesite predmete in dokumente za razstavo do tega datuma svojim razredničarkam (učenci razredne stopnje), učenci predmetne stopnje pa učiteljicama za zgodovino. Odprtje razstave bo 28. novembra v dvorani KS Tabor. Razstava bo odprta do 5. decembra. Pripravili bomo tudi organizirane oglede za učence vseh treh logaških osnovnih šol.
Vabljeni k sodelovanju.

Za organizacijski odbor  Ljudmila Treven