Obvestilo gospoda Oblaka o spremembah šolskih prevozov zarad zapore ceste

Spoštovani!

Glede na to, da bo sedaj kar nekaj časa cesta Rovte – Logatec zaprta, bo za ta čas spremenjen potek proge.

Za jutranji dovoz  (Petkovec in Osoje/Dol), smo se dogovorili z vodjo gradbišča, da bodo šolski avtobus in kombi spustili mimo, kar pomeni da za zjutraj ne bo sprememb (v kolikor bi prišlo do sprememb Vas o tem obvestimo).

Prvi obvoz bo tudi potekal po običajnem voznem redu, razen v primeru, ko se zaradi del ne bo dalo mimo. Z vodjo gradbišča bomo vsak dan v stiku, da bomo izvedeli kakšno je stanje. V primeru, da odvoz ne bo mogoč kot ponavadi, bomo odpeljali tako kot drugi krog (v nadaljevanju)

Drugi odvoz pa bi potekal sledeče. Na avtobus za relacijo Rovte – Petkovec se bodo pridružili tudi potniki iz relacije Rovte – Celerje. Avtobus najprej pelje do postaje Celerje, nato do postaje ”Kolenc”, potem do gasilskega doma in Brenčiča. Od Brenčiča, pa bi se peljalo do postaje ”pri križu”.

Potniki, ki izstopajno na postaji ”pri Smetarju” in Martinšek, pa bi se peljali s kombijem Osoje/Dol.

Upamo, da bomo v tem času vse dobro odpeljali in da ne bo prišlo do kakšnih nevšečnosti.

Lep pozdrav.

Prevozi Oblak.