TEDEN BRANJA IN IZMENJEVALNICA KNJIG

Jutri pričenjamo s tradicionalnim Tednom branja. Ko boste v tem tednu pripravljali šolsko torbo, vanjo ne pozabite dodati še knjige, ki jo boste prebirali prvih 15 minut pouka.

Obenem vas obveščamo, da na naši šoli v tem tednu poteka izmenjevalnica knjig. Učence vseh razredov čakamo, da podarijo lepo ohranjeno knjigo, ki je ne potrebujejo več. V zameno za prinešeno si bodo lahko izmed knjig, ki jih bodo prinesli ostali učenci, izbrali eno knjigo, ki jo bodo po končani izmenjevalnici odnesli domov. Prepričani smo, da se bo za vsakogar našlo kaj zanimivega za prijetno preživljanje večerov ali koncev tedna ob napetih zgodbah.

Kje bo potekalo zbiranje knjig? Učenci od 1. do 5. razreda bodo knjige prinesli razredničarkam, učenci od 6. do 9. razreda pa učiteljicama slovenščine.