Krašenje novoletne smrečice

Predstavniki SUŠ-a smo danes krasili novoletno smrečico s prečudovitimi okraski, ki so jih izdelali naši učenci.

Zahavalili bi se gospodu hišniku za izdelavo prav posebne smrečice.

HUMANITARNA AKCIJA- PRAZNIČNE DOBROTE

V okviru delovanja Skupnosti učencev šole (SUŠ) bomo tudi letos izpeljali humanitarno akcijo, v kateri bomo zbirali sestavine za praznične dobrote. Sestavine bomo po končani akciji predali Rdečemu križu Logatec.
Akcija bo potekala do vključno petka, 20. 12. 2019. Zbiramo sestavine za praznične dobrote, kot so: moka, olje, sladkor, oreščki, suho sadje. Dobrodošla pa je tudi vsa druga hrana z daljšim rokom uporabe (testenine, polenta, konzervirana hrana ipd.)
Vse, kar boste darovali, oddajte v za to namenjeni škatli, ki bosta stali pri dežurnem učencu in v avli razredne stopnje.
HVALA, KER VAM NI VSEENO!

Člani SUŠ-a z mentorico Tejo Žakelj

Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija v Ljubljani

organizira DNEVE ODPRTIH VRAT. Dogodki bodo potekali v januarju 2020. Več informacij si lahko preberete na njihovi šolski spletni strani.

Vabljeni vsi zainteresirani!

Objavljeno v 8. razred, 9. razred, Novice za starše, Šolska psihologinja | Komentiraj

Peka piškotov na slaščičarskem krožku

Ta galerija vsebuje 5 slik.

Danes smo se na slaščičarskem krožku še posebej potrudili, saj smo se učili speči vanilijeve rogljičke  za Miklavža. Upamo, da mu bodo všeč :).

Več Galerij | Komentiraj

Medgeneracijsko druženje

Na naši šoli tudi letos poteka krožek medgeneracijskega druženja, ki ga obiskuje deset starejših gospa iz Rovt ter osem učenk šestega in sedmega razreda.
Na našem prvem srečanju smo se spoznavali ob peki dobrih vanilijevih piškotov.

Tehniški dan: Obisk vetrovnika Aerodium Logatec in OKK d.o.o.

V sredo, 27. 11. 2019, so učenci 8. in 9. razreda OŠ Rovte obiskali vetrovnik Aerodium Logatec, kjer so lahko še v praksi opazovali zakone fizike, in obdelovalnico kovin OKK d.o.o., kjer smo si ogledali proizvodnjo in načine uporabe robotov. Beri naprej

Objavljeno v 8. razred, 9. razred, Naravoslovje | Komentiraj

Elektro in pomorska šola Portorož

vabi na DAN ODPRTIH VRAT, ki bo 3. 12. 2019 ob 17.30. Vabljeni vsi zainteresirani!

Srednja šola Veno Pilon Ajdovščina

vabi na DAN ODPRTIH VRAT, ki bo v sredo, 11. 12. 2019, s pričetkom ob 17.00. Predstavljena bosta programa Gimnazije in Predšolske vzgoje ter dijaški dom.

Vabljeni vsi zainteresirani!

VABILO NA 2. SESTANEK SKUPNOSTI UČENCEV ŠOLE

V četrtek, 28. 11. 2019, bomo imeli drugi sestanek Skupnosti učencev šole.

Predstavnike razredov 5. šolsko uro  (ob 11.55) vabim v učilnico 9.

mentorica

Teja Žakelj

Objavljeno v 1. razred, 2. razred, 3. razred, 4. razred, 5. razred, 6. razred, 7. razred, 8. razred, 9. razred, Nerazvrščeno, Skupnost učencev | Komentiraj

Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva

bo letos potekal 28. 11. 2019 ob 16.30. Svoje delovanje bodo predstavila številna podjetja iz vseh regij. Vabljeni vsi zainteresirani!

Seznam podjetij najdete tu. Več o dogodku in prijava.