Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva

bo letos potekal 28. 11. 2019 ob 16.30. Svoje delovanje bodo predstavila številna podjetja iz vseh regij. Vabljeni vsi zainteresirani!

Seznam podjetij najdete tu. Več o dogodku in prijava.

Objavljeno v 8. razred, 9. razred, Novice za starše, Šolska psihologinja | Komentiraj

Informacije za učence in starše o NPZ 2019/2020

Učence OŠ Rovte in starše obveščamo, da si na tej povezavi lahko ogledajo vse informacije o NPZ 2019/2020.

Objavljeno v 9. razred, Novice za starše, NPZ | Komentiraj

Slovenski tradicionalni zajtrk

V petek, 15. 11. 2019, na dan slovenske hrane, smo obeležili TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK. Beri naprej

Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola v Ljubljani

vabi na DAN ODPRTIH VRAT, ki bo 10. 12. 2019 ob 9. uri.

Izvajajo 4 programe, za katere so razpisane štipendije za deficitarne poklice: tesar, pečar – polagalec keramičnih oblog, kamnosek, zidar; poleg naštetih pa izobražujejo še za poklice: gradbeni tehnik, geodetski tehnik, okoljevarstveni tehnik, upravljalec težke gradbene mehanizacije in pomočnik pri tehnologiji gradnje.

Vabljeni vsi zainteresirani!

Šolski center Postojna

in Izobraževalni center sodobnih tehnologij ICST organizira DAN ODPRTIH VRAT. Dogodek bo potekal v torek, 26. 11. 2019 od 17.00 dalje. Vabljeni vsi zainteresirani!

Ponovni pojav uši

Vse starše in skrbnike vljudno prosimo, da še enkrat temeljito pregledate lasišča svojih otrok in ustrezno ukrepate v skladu za navodili, ki jih najdete na naslednji povezavi.

Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna

vabi na DAN ODPRTIH VRAT, ki bo v četrtek, 14. 11. 2019 med 16.00 in 18.00 uro. Vabljeni vsi zainteresirani!

Čustvene stiske pri otrocih in mladostnikih

V okviru “Šole za življenje” bo potekalo predavanje Čustvene stiske pri otrocih in mladostnikih.

Objavljeno v Novice za starše, Šolska psihologinja | Komentiraj

Barcelona za Petro Kavčič

Nemška bralna značka je v sodelovanju z agencijo Twin v času krompirjevih počitnic Petro Kavčič iz 8. razreda popeljala na čudovito 4-dnevno potovanje v Barcelono in njeno okolico. Spremljalo nas je vreme bonito, ki je vse dni preseglo 20 stopinj! Pravo doživetje je bil že sam polet z letalom, v Barceloni pa smo si ogledali Sagrado Familio, olimpijski štadion na Montjuicu s čudovitim razgledom na celotno mesto in morje z luko, gotsko cerkev Santa Maria del Mar, Park Güell, nekoliko ven iz mesta pa v Figueres muzej Salvadorja Dalija, razklano goro Montserrat s Črno Madono in za konec … nogometni štadion Barce – Camp Nou. Poleg tega smo v hotelu v obmorskem mestu Lloret de Mar zares dobro jedli in preživljali prosti čas z osnovnošolci iz Domžal in srednješolci iz Radencev. Ay, que bonito!

Objavljeno v 8. razred, Galerija 2018/19, Interesne dejavnosti, Nerazvrščeno, Novice za starše | Komentiraj

PRIŽIGALI SMO LUČ ZA MIR

Na OŠ Rovte smo se pridružili akciji Prižgimo luč za mir, katere pobudnica je Fundacija Poti miru v Posočju. Beri naprej

Objavljeno v 9. razred, Kultura, Novice za starše, Skupnost učencev | Komentiraj