OBVESTILO O EKSKURZIJI

Spoštovani starši,

v sredo, 6. 10., 2021, bodo imeli učenci 6. in 7. razreda kulturni dan. Odšli bomo na ekskurzijo na Štajersko.

Pot in program:

1. Šempeter v Savinjski dolini (ogled rimske nekropole)
  2. Rogaška Slatina (ogled proizvodnje v steklarni)
  3. Celje (ogled razstave v Pokrajinskem muzeju, rimska arheologija – Celeia – mesto pod mestom, Stari grad nad Celjem)

Odhod: ob 7. uri izpred šole

Predviden prihod: med 18.30 in 19.00

Dodatna navodila: Učenci naj imajo s seboj dovolj hrane in pijače za ves dan. Malico bodo sicer dobili v šoli, od kosila pa bodo tisti dan odjavljeni. Ekskurzija bo potekala tudi v primeru dežja. Oblačila in obutev naj bosta zato vremenu primerna (dežnik, nepremočljiva obutev). S seboj naj imajo pisalo, beležko, trdo podlago in zemljevid Slovenije. Za prevoz v šolo in domov poskrbite starši. Stroške ekskurzije boste poravnali po položnici. Na poti domov je možen tudi postanek na Trojanah.

Glede na trenutne razmere naj imajo učenci s seboj zaščitno masko.

Lepo vas pozdravljam,

Prebil Majda, vodja ekskurzije