OBVESTILO

Spoštovane starše obveščamo, da je športni dan, ki je bil planiran to soboto, 3. 10. 2020, prestavljen za nedločen čas.

OBVESTILO

Spoštovane starše obveščamo, da je zaradi napovedanega slabega vremena športni dan, ki je bil planiran za to soboto, 26. 9. 2020, prestavljen na soboto 3. 10. 2020.

OBVESTILO

V tednu od 21. 9. 2020 do 25. 9. 2020 bomo učenci 9. razreda OŠ Rovte zbirali odpadni papir. Kontejner bo postavljen za šolo (ob cesti na Kovk) od ponedeljkovega jutra do petkovega poldneva.

Zaradi trenutne epidemiološke situacije letos učenci ne bomo hodili po papir na vaše domove, zato vas prosimo, da ga sami pripeljete na zbirno mesto.

Če si prevoza ne morete zagotoviti, pokličite v tajništvo šole na št. 017503024 in bo zanj poskrbela šola.

Devetarji OŠ Rovte

Objavljeno v 9. razred | Komentiraj

ZBIRANJE ZAMAŠKOV ZA LUKO

Na pobudo članov SUŠ-a zopet pričenjamo zbirati zamaške. S tem bomo pomagali  skoraj 13-letnemu Luku iz Poljčan pri njegovih terapijah, ki jih potrebuje zaradi cerebralne paralize.

Zbirajo se zamaški od sokov, mleka, tekočih jogurtov, začimb, kislega zelja, šamponov, gela za tuširanje, tekočih pralnih praškov, mehčalcev in čistil …

Zabojnik za zbiranje zamaškov se nahaja v avli kabineta za likovno umetnost.

Takole je k nam po zamaške, ki smo jih zbirali lansko leto, prišel Lukov dedek, ki se vsem učencem zahvaljuje za zbrane zamaške.

Objavljeno v Specialna pedagoginja | Komentiraj

POJASNILO V ZVEZI Z VARNOSTNIM PREVERJANJEM KONTAKTNIH PODATOV V EASISTENTU

Spoštovani starši,

s pričetkom letošnjega šolskega leta je zaradi zagotavljanja točnosti in ažurnosti vaših kontaktov, ki jih vodimo v naših uradnih evidencah (eAsistent), potrebno varnostno potrditi vaše podatke.

Iz eAsistenta boste prejeli varnostno kodo za potrditev podatkov skupaj z povezavo do spletnega obrazca, ki vas bo vodil skozi celoten postopek. V kolikor kode niste prejeli, nam to sporočite in vam jo bomo ponovno poslali.

Za starše, ki bi radi uporabljali eAsistenta za starše, je novost tudi ta, da vašo prijavo oddate prostovoljno skozi spletni obrazec, ko podatke potrdite.

Več o varnostnem potrjevanju podatkov in o pravni ureditvi eAsistenta, ki ga na šoli uporabljamo za vodenje šolske dokumentacije, lahko preberete v priloženi priponki.

IZMENJEVALNICA KNJIG

Se vam zdi, da vam doma police zasedajo knjige, ki jih ne berete več? Ali se na njih samo še nabira prah? Za vas, dragi učenci, imamo odlično rešitev!

Na naši šoli te v tem tednu čakamo, da podariš lepo ohranjeno knjigo, ki je ne potrebuješ več. V zameno za prineseno si boš lahko izmed ostalih knjig, ki jih bodo prinesli drugi učenci, izbral in odnesel eno knjigo. Prepričani smo, da se bo za vsakogar našlo kaj zanimivega za prijetno preživljanje večerov ali koncev tedna ob napetih zgodbah.

H knjigi, ki jo prinesete, lahko priložite tudi kratko sporočilce za naslednjega, ki bo knjigo prejel.

Kje bo potekalo zbiranje knjig? Učenci od 1. do 5. razreda boste knjige prinesli vašim razredničarkam, učenci od 6. do 9. razreda pa učiteljicama slovenščine.

Po koncu zbiranja bomo knjige za nekaj časa pustili v karanteni, zato bomo izmenjevalnico izvedli po končanem tednu branja.

Lepo vas pozdravljamo,

člani SUŠ z mentorico Tejo Žakelj

Objavljeno v 1. razred, 2. razred, 3. razred, 4. razred, 5. razred, 6. razred, 7. razred, 8. razred, 9. razred | Komentiraj

OBVESTILO

Zaradi kolesarskega izpita šestih razredov bo sestanek Šolske skupnosti prestavljen na jutri,  15. 9. 2020. Dobimo se 4. šolsko uro v telovadnici.

Mentorica Teja Žakelj

Objavljeno v 1. razred, 2. razred, 3. razred, 4. razred, 5. razred, 6. razred, 7. razred, 8. razred, 9. razred, Skupnost učencev | Komentiraj

OBVESTILO

Predstavnike Šolske skupnosti vabim na prvi sestanek, ki bo v ponedeljek, 14. 9. 2020, 4. šolsko uro.

Dobimo se v telovadnici.

Mentorica Teja Žakelj

OBVESTILO STARŠEM UČENCEV 6. RAZREDA

Spoštovani starši!

Zaradi objektivnih razlogov smo iz ZD Logatec danes dopoldne prejeli prošnjo, da bi jutri, 10. 9. 2020, na zdravstveni pregled pripeljali učence 6. b namesto učencev 6. a razreda.

Prošnji smo ugodili, zato vas prosimo za razumevanje in za sodelovanje.

Lep pozdrav.

Objavljeno v 6. razred, Novice za starše | Komentiraj

Spremenjen vozni red OŠ Rovte

Spoštovane učence in starše obveščamo, da od danes naprej velja spremenjen vozni red.

Objavljeno v 1. razred, 2. razred, 3. razred, 4. razred, 5. razred, 6. razred, 7. razred, 8. razred, 9. razred, Novice za starše, Vozni red | Komentiraj