Peka piškotov na slaščičarskem krožku

Ta galerija vsebuje 5 slik.

Danes smo se na slaščičarskem krožku še posebej potrudili, saj smo se učili speči vanilijeve rogljičke  za Miklavža. Upamo, da mu bodo všeč :).

Več Galerij | Komentiraj

Medgeneracijsko druženje

Na naši šoli tudi letos poteka krožek medgeneracijskega druženja, ki ga obiskuje deset starejših gospa iz Rovt ter osem učenk šestega in sedmega razreda.
Na našem prvem srečanju smo se spoznavali ob peki dobrih vanilijevih piškotov.

Tehniški dan: Obisk vetrovnika Aerodium Logatec in OKK d.o.o.

V sredo, 27. 11. 2019, so učenci 8. in 9. razreda OŠ Rovte obiskali vetrovnik Aerodium Logatec, kjer so lahko še v praksi opazovali zakone fizike, in obdelovalnico kovin OKK d.o.o., kjer smo si ogledali proizvodnjo in načine uporabe robotov. Beri naprej

Objavljeno v 8. razred, 9. razred, Naravoslovje | Komentiraj

Elektro in pomorska šola Portorož

vabi na DAN ODPRTIH VRAT, ki bo 3. 12. 2019 ob 17.30. Vabljeni vsi zainteresirani!

Objavljeno v 8. razred, 9. razred, Novice za starše, Šolska psihologinja | Komentiraj

Srednja šola Veno Pilon Ajdovščina

vabi na DAN ODPRTIH VRAT, ki bo v sredo, 11. 12. 2019, s pričetkom ob 17.00. Predstavljena bosta programa Gimnazije in Predšolske vzgoje ter dijaški dom.

Vabljeni vsi zainteresirani!

VABILO NA 2. SESTANEK SKUPNOSTI UČENCEV ŠOLE

V četrtek, 28. 11. 2019, bomo imeli drugi sestanek Skupnosti učencev šole.

Predstavnike razredov 5. šolsko uro  (ob 11.55) vabim v učilnico 9.

mentorica

Teja Žakelj

Objavljeno v 1. razred, 2. razred, 3. razred, 4. razred, 5. razred, 6. razred, 7. razred, 8. razred, 9. razred, Nerazvrščeno, Skupnost učencev | Komentiraj

Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva

bo letos potekal 28. 11. 2019 ob 16.30. Svoje delovanje bodo predstavila številna podjetja iz vseh regij. Vabljeni vsi zainteresirani!

Seznam podjetij najdete tu. Več o dogodku in prijava.

Informacije za učence in starše o NPZ 2019/2020

Učence OŠ Rovte in starše obveščamo, da si na tej povezavi lahko ogledajo vse informacije o NPZ 2019/2020.

Objavljeno v 9. razred, Novice za starše, NPZ | Komentiraj

Slovenski tradicionalni zajtrk

V petek, 15. 11. 2019, na dan slovenske hrane, smo obeležili TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK. Beri naprej

Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola v Ljubljani

vabi na DAN ODPRTIH VRAT, ki bo 10. 12. 2019 ob 9. uri.

Izvajajo 4 programe, za katere so razpisane štipendije za deficitarne poklice: tesar, pečar – polagalec keramičnih oblog, kamnosek, zidar; poleg naštetih pa izobražujejo še za poklice: gradbeni tehnik, geodetski tehnik, okoljevarstveni tehnik, upravljalec težke gradbene mehanizacije in pomočnik pri tehnologiji gradnje.

Vabljeni vsi zainteresirani!