Prvi šolski dan

Spoštovani starši, drage učenke, dragi učenci!

Vlada RS se je odločila, da bodo 1. septembra v šole odšli vsi učenci. Vesel sem te odločitve, na nas vseh pa je, da tako ostane čim dlje.                                                                                      Zato vas, spoštovani starši prosim, da skupaj s svojimi otroki osvežite splošne higienske ukrepe ob nalezljivih boleznih, še zlasti ob pojavu COVID-19, saj bomo tudi s tem prispevali k vzdrževanju dobre epidemiološke slike v naši državi in imeli odprto šolo, kar si vsi želimo.

Potek prvega šolskega dne:

Prvi šolski dan bodo učenci vseh razredov v matičnih učilnicah, ki so zapisane v spodnji preglednici.

Razred1.2.3.4. a4. b5.6. a6. b78.9.
UčilnicaU4U01U1U02U2U3U6U12U10U7U9

S seboj prinesite šolske torbe in copate, učbenike boste dobili v šoli. Prvi dve uri bo z vami razredničarka ozirom razrednik, po malici pa boste nadaljevali s poukom po prirejenem urniku.

Na kosilo se boste za prvi dan posebej prijavili prvo šolsko uro.

Odvozi v vse smeri bodo ta dan organizirani ob 12.30, drugega odvoza ne bo.

Jutranjega varstva prvi dan ne bomo organizirali, naprej pa bo letos organizirano le za učence prvega razreda in izjemoma še za kakšnega učenca 2. razreda, seveda v dogovoru z razredničarko.

Podaljšano bivanje bo organizirano že prvi dan, za naprej pa naj velja, če je le mogoče, naj gredo otroci zaradi trenutne situacije čimprej domov in naj v podaljšanem bivanju ostajajo le v nujnih primerih.

Prvošolčki so obvestilo prejeli po pošti. Vaša učiteljica vas bo ob 11. uri pričakala pred šolo.

Lep zadnji počitniški vikend vam želim.

Prav tako vas obveščamo, da bo pouk na OŠ Rovte potekal po modelu B, kot je to opisano v tem dokumentu.