Humanitarna akcija Praznične dobrote

Mesec december je mesec upanja, veselja in solidarnosti. Zato je prav, da v tem mesecu ne pozabimo na tiste, ki živijo na socialnem dnu in jim mesec december pomeni še dodatno stisko.

Tako smo se člani Šolske skupnosti (SUŠ-a) dogovorili, da izpeljemo humanitarno akcijo, v kateri bomo zbirali praznične dobrote za prihajajoče božično-novoletne praznike.

Akcija bo potekala od ponedeljka, 11. 12. 2023, do vključno četrtka, 21. 12. 2023.

Zbirali bomo sestavine za praznične dobrote, kot so: moka, olje, sladkor, oreščki, suho sadje. Dobrodošla pa je tudi vsa druga hrana z daljšim rokom uporabe (testenine, polenta, konzervirana hrana ipd.). Prav pa je, da ne pozabimo tudi na otroke, ki se razveselijo prav vsake sladke dobrote.

Zbrane dobrote bomo po končani akciji predali Rdečemu križu Logatec.

Vse, kar boste darovali, oddajte v zato namenjeni škatli, ki bosta stali pri dežurnem učencu in v avli razredne stopnje.

HVALA, KER VAM NI VSEENO!

Člani SUŠ-a z mentorico Tejo Žakelj