Brezplačen Office 365 za učence OŠ Rovte

Spoštovani!

Pred kratkim smo na naši šoli podaljšali licence za “pisarniško” različico Microsoft Office 365, ki je namenjena učencem in učiteljem naše šole. Gre za spletno različico Offica oz. t.i. “pisarno v oblaku”, torej lahko preko prijave na Microsoftovem šolskem računu dostopamo do mrežne različice Worda, Excela, PowerPointa, Outlooka, OneNota, OneDriva, koledarja, stikov, ipd., si shranjujemo dokumente na Microsoftov strežnik (storitev OneDrive) ter jih odpremo in popravimo kjerkoli (seveda je potrebna internetna povezava). Office 365 deluje tudi na pametnih telefonih in tablicah. Na voljo je tudi prenos in namestitev programske opreme Office 365 na domače naprave.

Več informacij najdete na povezavah:

MSOffice365-login

Vsi, ki želite pridobiti licenco, pišite na nejta.bremec@osrovte.si  in si zagotovite svoj uporabniški račun. Obvezni podatki za dostop učenca:

  • ime in priimek,
  • razred,
  • naziv šole .

Prijavne podatke prejmete v nekaj dneh na svoj e-poštni naslov. Dodatne informacije.

računalničarka Nejta Bremec

Morda vam bo všeč tudi...