OBVESTILO PRED PRVIM ŠOLSKIM DNEVOM

Spoštovani starši!

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport nas je v petek popoldne z okrožnico obvestilo o novem ukrepu proti širjenju korona virusa, ki ga predpisuje NIJZ.

Priporočilo opredeljuje, da je za otroke od 6 leta starosti dalje v šolah priporočeno nošenje mask v prostorih izven učilnice. To pomeni, da morajo vsi učenci na hodnikih, v avli, v garderobah in v straniščih nositi zaščitne maske.

Zato vas prosim, da že za prvi šolski dan svojim otrokom date maske in jih poučite o namestitvi in nošenju.

Podrobnosti si lahko preberete na povezavi:

Lep pozdrav.

Ta vnos je bil objavljen v 1. razred, 2. razred, 3. razred, 4. razred, 5. razred, 6. razred, 7. razred, 8. razred, 9. razred, Novice za starše. Zaznamek za trajno povezavo.