Izmenjevalnica knjig, teden branja

V okviru tedna branja je na naši šoli v ponedeljek, 13. 2. 2024, znova potekala izmenjevalnica knjig. V šolski avli se je zbralo kar lepo število knjig, predvsem za najmlajše. Člani SUŠ-a smo tako znova poskrbeli, da so zaprašene knjige na naših knjižnih policah dobile novega lastnika.

Posebna zahvala tudi učenkam 7. a razreda (Veroniki, Lauri, Lini, Tinkari, Zali, Lavri in Poloni), ki so v času tedna branja šolsko avlo popestrile s čudovitim plakatom, ki nas je vsak dan opominjal na to, da čas po malici namenimo branju. Hvala tudi vsem učencem razredne stopnje, ki ste nas v vsakodnevno branje popeljali s čudovitimi jutranjimi mislimi. Iskrena hvala tudi učiteljicam, ki ste učence spodbujale, da sodelujejo v izmenjevalnici.