Valentinova pošta

Star slovenski pregovor pravi, da sveti Valentin prinaša ključ od korenin. Na našo šolo pa je prinesel pisemca z lepo mislijo, ki so jih učenci pridno pisali v šolski avli svojim skritim simpatijam, prijateljem, učiteljem in ostalim zaposlenim na šoli.

Naj vam zaupamo, da se je nabralo rekordno število pisemc, zato smo potrebovali pomoč predsednika in podpredsednice SUŠ-a pri razvrščanju pošte po razredih, za kar se jima zelo lepo zahvaljujemo.

Verjamemo, da smo s sporočili razveselili in polepšali dan marsikateremu učencu, učenki, učitelju, učiteljici in ostalim zaposlenim na šoli.

Hvala tudi učencem podaljšanega bivanja, ki ste z učiteljico Romano poskrbeli za še bolj zaljubljeno vzdušje v naši šolski avli.