Humanitarna akcija Praznične dobrote

Velika noč je praznik veselja in upanja, zato je prav, da se tudi na naši šoli potrudimo in vlijemo kanček upanja družinam, ki živijo v revščini.

Tako smo se člani Šolske skupnosti (SUŠ-a) dogovorili, da izpeljemo humanitarno akcijo, v kateri bomo zbirali praznične dobrote za prihajajoče velikonočne praznike.

Akcija poteka od ponedeljka, 18. 3. 2024, do vključno četrtka, 28. 3. 2024.

Zbiramo sestavine za praznične dobrote, kot so: moka, olje, sladkor, oreščki, suho sadje. Dobrodošla pa je tudi vsa druga hrana z daljšim rokom uporabe (testenine, polenta, konzervirana hrana ipd.). Prav pa je, da ne pozabimo tudi na otroke, ki se razveselijo prav vsake sladke dobrote.

Zbrane dobrote bomo po končani akciji predali Rdečemu križu Logatec.

Vse, kar boste darovali, oddajte v zato namenjeni škatli, ki bosta stali pri dežurnem učencu in v avli razredne stopnje.

HVALA, KER VAM NI VSEENO!

Člani SUŠ-a z mentorico Tejo Žakelj