Kulturni dan, 12. 2. 2020

Spoštovani starši,

v sredo, 12. 2. 2020, si bomo v Ljubljani ogledali muzikal Figarova svatba v izvedbi mladinskega gledališča English Student Theatre, II. Gimnazije Maribor.

Odhod bo ob 7.20, jutranji privozi bodo torej vsi prestavljeni na eno uro prej kot navadno.

Z dejavnostmi v Ljubljani končamo ob 13.45, prihod v Rovte bo tako predvidoma okoli treh, torej bo takrat tudi odvoz za vse vozače.

Pred muzikalom v Cankarjevem domu, ki se začne ob 11.00, si bodo učenci 7. razreda ogledali Muzej iluzij, učenci 8. in 9. razreda pa bodo obiskali parlament. Učenci morajo upoštevati navodila spremljevalcev zaradi varnosti, v zgoraj naštetih ustanovah pa se morajo seveda primerno obnašati.

Na tem kulturnem dnevu velja izjema glede mobilnih telefonov. S seboj jih imajo lahko le učenci 7. razreda, ki jih bodo lahko uporabljali v Muzeju iluzij.

S seboj bomo vzeli šolsko malico, vendar je priporočljivo, da imajo učenci s seboj še svojo malico, saj se vrnemo pozno in bodo brez kosila.

Lep pozdrav,

učitelji OŠ Rovte