Svetovalna služba

18028374-Kids-around-Circle-Stock-Vector-circle-kindergarten-friendshipČe potrebujete pomoč, sva vam na voljo:

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje,
da je svet dober. (Pam Brown)

Otrokom so že ob rojstvu dane njim individualne sposobnosti in spretnosti, ki jih zaznamujejo za vse življenje. Če bi vas vprašali, kaj si kot starši najbolj želite, bi bil odgovor gotovo zelo preprost: Srečne in zadovoljne otroke, ki posledično prinašajo veselje in občutek uspeha tudi vam in vaši družini.

Kadar se učenci znajdejo v težavah, prihajajo v spore s sošolci, učitelji, imajo težave doma ali sami s seboj, niso kos učenju, se težje izražajo in netekoče berejo, lahko poiščejo pomoč pri svetovalni službi. Naloga te je, da svetuje učencem in staršem, sodeluje z učitelji, vodstvom šole pri načrtovanju, spremljanju in evalvaciji razvoja šole ter pri opravljanju vzgojno-izobraževalnega dela.