1. zimski športni dan

V petek, 26. 1. 2024, bomo z učenci 7., 8. in 9. razreda izvedli zimski športni dan.

Učenci lahko izbirajo med dvema možnostma:

• SMUČANJE NA SMUČIŠČU CERKNO

Stroški: smučarska karta (15,5 €) in prevoz (boste starši poravnali po položnici)

Zbor: 8.00

Prihod: okoli 16.00 (za prevoz domov poskrbite starši)

Malica: šolska

Kosilo: učenci naj s seboj vzamejo svojo malico ali nekaj denarja za kosilo v koči

Obvezna oprema: smuči, palice, smučarski čevlji, čelada

Starše prosimo, da skupaj z otrokom preverite opremo, ki je zahtevana (velikost smučarske čelade in čevljev, nastavitev smuči glede na težo učenca in velikost smučarskih čevljev).

V primeru, da se prijavljen otrok smučanja ne bo udeležil, je veljavno samo zdravniško opravičilo, drugače vam bomo morali prevoz vseeno računati.

• TEK NA SMUČEH IN POHOD V OKOLICI ŠOLE

Stroški: /

Zbor: 8.00

Zaključek: okoli 12:40

Malica: šolska

Kosilo: učenci, ki želijo jesti kosilo, se morajo prijaviti v šolski kuhinji

Obvezna oprema: zimska oblačila, pohodni čevlji; opremo za tek na smučeh si lahko učenci sposodijo v šoli

V primeru spremembe vremena, bo športni dan odpovedan, učenci pa bodo o tem pravočasno obveščeni.