Teden s knjigo: 27.-31. marec 2023

Prihodnji teden smo na naši šoli poimenovali TEDEN S KNJIGO, v sklopu katerega se bodo odvijale različne dejavnosti.

Vsak dan bodo učenci prvih 10 minut 1. šolske ure BRALI KNJIGE. Knjigo lahko prinesejo od doma, lahko pa si izberejo katero izmed tistih, ki bodo v razredu. Če si želijo knjigo izposoditi za domov, jo prinesejo v knjižnico, da jo knjižničarka odčita.

V ponedeljek bo za učence od 6. do 9. razreda objavljen KNJIŽNI KVIZ. Povezava bo na spletni strani šole pod zavihkom Knjižnica. Učenci od 1. do 5. razreda bodo kviz reševali na listih, ki jih prav tako v ponedeljek dobijo v knjižnici. Rezultati bodo znani v petek.

Od ponedeljka do četrtka bomo v razredih zbirali knjige, ki jih učenci želijo izmenjati z vrstniki. IZMENJEVALNICA bo potekala v petek po vrstnem redu, kot je bil izžreban na sestanku šolske skupnosti.

Za prijavljene učence od 1. do 5. razreda bo v sredo in četrtek med 18.00 in 20.00 potekal VEČER S KNJIGO z zanimivo ‘zmajsko’ gostjo, ilustratorko Nušo Jurjevič.

Lep konec tedna vam želimo in naj se v vašem prostem času najde tudi čas za dobro knjigo.